środa, 22 lipca 2015

Farbowanie


Niestety, ale nie wytrzymałam i znów zafarbowałam kudełki.
Trudno, nie lubię siebie kiedy kolor mi schodzi, nie lubię we własnym. Lubię siebie w blond. Tak się najlepiej czuję, bardziej atrakcyjnie, więc zapewne będę dalej farbować.
Ale farbowanie równa się wzmożona pielęgnacja. Widzę, że końcówki zwłaszcza będą potrzebowały więcej odżywienia, bo się puszą, wyglądają na suche. Tak więc będę musiała zainwestować w jakąś fajną odżywkę. Plus do tego ostatnio znów zaopatrzyłam się w ulubioną maskę NaturVital.

A tak poza tym, to oglądałam zdjęcia z wyjazdu, który odbył się na przełomie marca i kwietnia, i moje włosy teraz, w porównaniu do tamtego okresu są już taaaakie długie :D Twardo zapuszczam dalej. Co najmniej do ramion.

:*

9 komentarzy:

 1. Ja wytrwale szapuszczam odrost:) trudno, ale moje włosy po dekoloryzacji były w opłakanym stanie. wykruszone, połamane. stwierdziłam że już nie farbuję.

  Dużo teraz się słyszy o farbowaniu henną, może spróbuj? Jest o wieeeeele łagodniejsza niż drogeryjne farby. Ja nie próbowałam ale tak na mój prosty łeb to myślę że to było by lepsze wyjście jeśli chcesz farbować:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapuszczałam i ja, już był nawet pokaźnych rozmiarów ten mój odrost, ale zwyczajnie źle się czułam z takim opierzeniem i zafarbowałam. Włosy obecnie nie są w mocno złej kondycji, dbam, pielęgnuję i znów zafarbuję :) A o hennie myślałam, ale henna nie ma blondów, a jeśli ma, to ciepłe, co mnie przeraża. Nie chcę złotych pasm :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdz na stronę Skarby Syberii, tam mają blond.
   Ja też na początku jak odrost miał z 5-7cm też już myślałam że nie wytrzymam:) Ale jakoś przecierpiałam. Później stwierdziłam, że dobrze zrobiłam, teraz mam z 11-12 cm:) i pod wpływem słońca nabrał ładnego koloru:)

   Usuń
  2. http://skarbysyberii.pl/pl/56-koloryzacja-wlosow

   1) http://skarbysyberii.pl/pl/1063-henna-koloryzujaca-platynowa-do-wszystkich-rodzajow-wlosow-4607051791480.html

   2) http://skarbysyberii.pl/pl/1062-koloryzujaca-henna-balsam-platynowa-do-wszystkich-rodzajow-wlosow-z-ekstraktem-z-lnu-i-prowitamina-b5-4607051792371.html

   Usuń